Přihlášení
Login
Heslo
Domů
Knihy
Odkazy

Napsat email

TOPlist

Jiřina Hofmanová (CZE)


WWW stránky autora

RNDr. Jiřina Hofmanová, Ph.D., vystudovala Přírodovědeckou fakultur Univerzity Karlovy v Praze. V roce 1992 byla přijata do služebního poměru k Policii ČR. Osm let pracovvala jako vyšetřovatelka obecné kriminality na úrovni krajského úřadu vyšetřování, kde řešila nejzávažnější násilnou trestnou činnost, např. kauzu tzv. "Orlických vražd". Od roku 2000 pracuje na útvarech Policejní prezidia ČR.

Věnuje se problematice objasňování a vyšetřování násilné a sexuálně motivované trestné činnosti. Byla odpovědným řešitelem dvou grantových projektů Ministerstva vnitra ČR "Videografie ve vyšetřování" z let 1996-1998 a "Násilná trestná činnost pácahaná jednotlivci a organizovanými skupinami" z let 2001-2003. V roce 2009 obhájila dizertační práci s názvem "Behaviorální analýza protiprávního konání pachatele jako vědní obor kriminalistiky".

Absolvovala studijní pobyt na Jednotce behaviorální analýzy Akademie FBI v Quanticu a specializační kurz Kanadské královské jízdní policie v Ottawě. Je členkou Evropské skupiny behaviorálních analytiků EVUBAG.

zpět

Knihy


Seznam relevantních knih.

V knihovně je 1 titulů.


Naposledy přidané knihy


Vyhledání knihy:
Podle autora:
Podle žánru:
Podle edice:
Podle názvu, anotace a poznámky:
© Schacco 2010